FB
FB

Rezerwacja online

Wszystkie rezerwacje dokonane za pośrednictwem poniższego formularza zostaną potwierdzonę drogą mailową lub telefoniczną.
Preferowany termin wizyty

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telefonicznie informacji powiązanych z przedmiotem mojego zapytania. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie. Pełna treść klauzuli

Na czym polega holistyczne leczenie?

 
To podejście, które zakłada dogłębne zdiagnozowanie i leczenie przyczyny schorzenia,
a nie tylko jego skutków.
Możesz leczyć bóle głowy lub szumy w uszach, ale nie wiedzieć że ich przyczyną jest przykładowo zwichrowany staw skroniowo-żuchwowy i to jego leczenie może zapobiec podobnym objawom. Możesz leczyć wadę zgryzu u swojego dziecka, ale może się okazać, że leczenie nie będzie skuteczne bez korekcji wad postawy.

 

W Apolonia Med pracuje wielu specjalistów, których zadaniem jest postawienie wspólnej diagnozy i opracowanie leczenia w taki sposób, by Pacjent otoczony był kompleksową opieką, której efekty będą nie tylko widoczne, ale przede wszystkim długotrwałe.