FB
FB

Ortolifting – zdrowy sposób wygładzania zmarszczek

Zamiast botoxu i kwasu hialuronowego! Ortolifting spowalnia proces utraty elastyczności mięśni twarzy, a tym samym opóźnia pojawianie się zmarszczek. Wykonany w odpowiednim momencie może nam odjąć nawet kilkanaście lat!

 

Ortolifting to leczenie ortodontyczne poszerzające łuk zębowy i umożliwiające pełne uśmiechanie się, które pozwala na zatrzymanie procesu starzenia się uśmiechu!

Poprawianie estetyki dojrzałego uśmiechu jest coraz bardziej powszechne. Dzięki nowoczesnym aparatom jesteśmy w stanie poddać leczeniu 40 czy 45-latków, którzy pragną mieć piękny uśmiech i kilka zmarszczek mniej. Leczenie koryguje niedoskonałości anatomiczne takie jak kształt szczęki czy długość twarzy.

 

Ortolifting - rozwiązanie w każdym wieku

Aparat ortodontyczny to dziś narzędzie anti-agingu

W ortoliftingu stosuje się najnowocześniejsze samoligaturujące aparaty, których działanie koordynuje się z naturalną pracą mięśni twarzy, języka i kości szczęki co znacznie redukuje dyskomfort związany z noszeniem aparatu.

Efektem leczenia jest równy i symetryczny uśmiech z właściwym ułożeniem i właściwą długością zębów co wpływa na cały wygląd twarzy. Właściwe ustawienie zębów oraz ich długość tworzą podporę dla skóry twarzy, zapobiegając jej szybkiemu wiotczeniu. Zmniejsza się również ryzyko wystąpienia zmarszczek wokół ust.

Dzięki ortoliftingowi możemy zaobserwować zmianę wyrazu całej twarzy. Wyrównane zęby stanowiące podporę, podnoszą kąciki ust przez co twarz staje się pogodniejsza, mniej zmęczona.

 

W każdym wieku

Z ortoliftingu można korzystać niezależnie od wieku. Poza funkcjami estetycznymi, leczenie sprawia, że pacjenci mówią wyraźniej, nie seplenią i właściwie artykułują głoski. Bardzo często leczenie to jest również terapią pozwalającą wyeliminować bezdech senny i problemy z górnymi drogami oddechowymi.

W Apolonia Med proponujemy naszym Pacjentom leczenie holistyczne, tzn. zespołowe - doradzamy najlepsze rozwiązania w trosce o zdrowie i piękno przy współudziale lekarzy wielu specjalności np. ortodonty, protetyka i lekarza medycyny estetycznej.

Udostępnij
Umów wizytę online